P0

Miestas

Į darbovietę teisme – su savo augintiniais (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-04


Spalio 4-ąją kasmet minima Pasaulinė gyvūnų diena. Šia proga nuo pat ryto Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmuose darbuotojų ir lankytojų nuotaiką skaidrino naminiai gyvūnėliai. Pranešama, jog teismo darbuotojos į savo darbovietę ta proga atvyko su savo augintiniais.

„Labai smagu, kad minėdami pasaulinę gyvūnų dieną galime susipažinti ir su kolegų augintiniais. Gyvūnai šią nors ir niūrią bei lietingą dieną sukuria pozityvią aurą ir skleidžia gerą nuotaiką“, – sakė administracijos sekretorė Eglė Baužienė, šiandien į darbą atvykusi su savo šuneliu.

Minėdami pasaulinę gyvūnų dieną, teismo darbuotojai nepamiršo ir beglobių gyvūnėlių. Iš savo asmeninių lėšų nupirko gyvūnėliams maisto, medikamentų ir paaukojo gyvūnų prieglaudai.

Klaipėdos apylinkės teismo kolektyvas kviečia visus šią dieną nepamiršti gyvūnėlių, kurie neturi šeimininkų.


2019-10-04

Vienas komentaras apie “Į darbovietę teisme – su savo augintiniais”

  1. Puiki idėja! Gyvūnai yra labiausiai nuskriausti šiame pasaulyje, todėl Lietuvoje reikėtų gyvūnų advokato, kaip yra Šveicarijoje. Va tada ir skriaudėjai turėtų daugiau baimės užkliūti ar kankinti niekuo dėtus gyvūnėlius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt