P0

Svarbu

Ateikite į „Atviros Klaipėdos” gimtadienį (4)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-10


Sunku patikėti, bet „Atvirai Klaipėdai” netrukus sukaks jau dveji metai. Tad visus norinčius kartu su mumis pasidžiaugti šia sukaktimi, kviečiame spalio 17-ąją, 17.30 val., ateiti ten pat, kaip ir pernai – Tiltų g. 16, III aukštas, („Qtime”).

Šiemet į trečiuosius savo metus įžengsime kartu su klaipėdiečiu atlikėju Karoliu Rupkumi. Jis mielai sutiko pasidalinti savo nuostabiomis dainomis su mumis ir mūsų svečiais.

Kaip ir visada, taip ir šįkart būsim atviri bei įžūlūs – jei nuspręsite ateiti, nesukite galvos dėl dovanų. Svarbiausia, kad ateitumėte. O jei visgi norite ką nors padovanoti – mums labiausiai tinka vienas euras. Vis dar turime bankinių kortelių skaitytuvą, tad tokią dovaną įteikti bus labai paprasta 🙂

Iki pasimatymo, bičiuliai!


2019-10-10

4 komentarai apie “Ateikite į „Atviros Klaipėdos” gimtadienį”

  1. Nuoširdžiausi sveikinimai ir padėkos žodžiai – KAD ESATE. KAD DRĄSIAI, ĮDOMIAI, ATVIRAI Skelbėte miestiečiams reikšmingus rašinius.
    Svarbu, kad sugalvoję patys, gal per daug :-))) labdaringą žiniasklaidos būdą, išsilaikėte. Gyvenate. Veikiate toliau ..
    Pagarba Martynui Vainoriui ir jo pagalbininkams, bendraminčiams ….

    • Labai daug šį kartą paramos gavome ir daug išleidome – sunku suskaičiuoti. Bet nepergyvenkite, artimiausiu metu bus, kaip ir visada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas “Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ “Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt