P0

Kriminalai ir nelaimės

Nepilnamečiai nubausti už elektroninių cigarečių rūkymą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-10-21


Savaitgalį Klaipėdos miesto policijos pareigūnai, siekdami užtikrinti viešąją tvarką uostamiestyje, tikrino gyvenamųjų namų kiemus, parkus, prekybos centrus, mokyklų teritorijas ir kitas paauglių ir jaunimo mėgstamas susibūrimo vietas.

Lankytasi centrinėje ir pietinėje miesto dalyse – Laukininkų, I. Simonaitytės, Smiltelės g., Taikos pr. kiemuose, Sąjūdžio parke, mokyklų prieigose. Palmiros Mart nuotr.

Per dvi dienas patrulių rinktinės ir miesto policijos komisariato pareigūnai įvairiose miesto vietose patikrino 55 paauglius – lankytasi centrinėje ir pietinėje miesto dalyse – Laukininkų, I. Simonaitytės, Smiltelės g., Taikos pr. kiemuose, Sąjūdžio parke, mokyklų prieigose, taip pat tikrintos teritorijos greta prekybos centrų ir barų, patikrinta ir jaunimo mėgstama Melnragė.

16-kai nepilnamečių surašyti administracinio nusižengimo protokolai dėl elektroninių cigarečių rūkymo. Baudos už šį nusižengimą siekia nuo 20 iki 50 eurų. Draudžiamų tabako gaminių turėję nepilnamečiai perduoti tėvams.

Dar du nepilnamečiai šeštadienį apie 19.25 val. sustabdyti pareigūnų Pamario gatvėje – patikrinus 16 ir 17 metų paauglių asmeninius daiktus, pas vieną iš jų kuprinėje rasta kolba narkotinėms medžiagoms rūkyti – vadinamasis bongas ir malūnėlis smulkinimui, kuriame buvo augalinės kilmės medžiagos. Pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platintis. Nepilnametis apklaustas ir perduotas tėvams.

Policija skelbia, jog prevencinės priemonės, siekiant užtikrinti viešąją tvarką mieste, bus vykdomos nuolat.


2019-10-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt