P0

Spyglys

Padėka už griaunamą senamiestį?* (4)

Spyglys
2019-10-25


Skaito Spyglys, skaito – ir  visiškai nieko nebesupranta. Miesto valdžia ploja rankomis iš džiaugsmo, gavusi Valstybinės kultūros paveldo komisijos padėką už finansinį indėlį į vietos kultūros paveldo apsaugą.

Bet juk visai neseniai vienas po kito buvo nugriauti keli seni pastatai pačioje uostamiesčio senamiesčio širdyje? Na taip, griovė ne valdininkai, o pastatų savininkai, bet paminklosaugininkai blogai juos prižiūrėjo. Tai už ką tas apdovanojimas, mintija Spyglys. Gal už gražųjį pašto pastatą, kurio miesto valdžia, žinia, irgi neišsaugojo ir kuris jau artimiausiu metu bus parduotas vieno plaktuko dūžiu? O gal visgi už metų metus vidury senamiesčio riogsančius buvusio „Baltijos” kino teatro griuvėsius?

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-10-25

4 komentarai “Padėka už griaunamą senamiestį?*”

  1. Avatar Padėka skirta už finansinį indėlį į kultūros paveldo apsaugą parašė:

    Straipsnyje yra pateikiama klaidinga informacija. Padėka Klaipėdos m. savivaldybei buvo skirta už finansinį indėlį į kultūros paveldo apsaugą, kuo Klaipėda išsiskiria iš kitų savivaldybių – skiriamomomis lėšomis kultūros paveldui.

    • O kuo be lėšų skyrimo išsiskiria? Griuvėsiais? Ką matome, taip ir vertiname. O raštelis tik tiek miestiečius ir šildo!

    • Jūros g. 1 (buvusi areštinė) nepriklauso savivaldybei. Pastatais turi rūpintis jų savininkai, o ne kažkas. Nebe tarybiniai laikai. O Klaipėdos savivaldybė (viena iš trijų) skiria finansavimą fasadų sutvarkymui, jei savininkai priima sprendimą tvarkytis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt