P0

Kriminalai ir nelaimės

Nelegaliai pardavinėjo alkoholį ir cigaretes (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-09


Klaipėdos policijos Prevencijos skyriaus pareigūnai naktį iš ketvirtadienio į penktadienį tikrino, ar asmenys neteisėtai neprekiauja alkoholiniais gėrimais ir kontrabandinėmis cigaretėmis.

Turėdami informacijos, jog asmuo socialiniuose tinkluose siūlo galimybę įsigyti alkoholinių gėrimų, pirkėjais prisistatę pareigūnai sutarė, jog gėrimai bus atvežti į Klaipėdos rajoną, Dauparų kaimą. Atlikus kontrolinį pirkimą, asmeniui, automobilio bagažinėje atvežusiam įvairių alkoholinių gėrimų, surašytas administracinio nusižengimo protokolas bei paskirta 195 eurų bauda.

Dar vienas pirkimas atliktas Klaipėdoje. Čia turėta informacijos, jog asmuo namuose prekiauja alkoholiu ir kontrabandinėmis cigaretėmis. Informacijai pasitvirtinus, pažeidėjui taip pat skirta piniginė bauda.


  2019-11-09

  Vienas komentaras apie “Nelegaliai pardavinėjo alkoholį ir cigaretes”

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt