P0

Konsultacijos

Mokymai specialistams streso, psichologinio skausmo ir savižalos tema

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-11-12


Europos sertifikuota psichologė klinikinėje ir sveikatos srityje, Lietuvos psichologų sąjungos prezidentė, Kupiškio savižudybių prevencijos iniciatyvos koordinatorė  Valija Šap ir Europos sertifikuota psichologė klinikinėje ir sveikatos srityje, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) profesorė  dr. Nida Žemaitienė sugrįžta į Klaipėdą ir Neringą su mokymų programa „Stresas, psichologinis skausmas ir savižala“.

Tai unikali 8 ak. val. mokymų programa, kurios metu:

  • Praturtinsite savo žinias streso, psichologinio skausmo samprata, gausite žinių apie fiziologinius ir psichologinius streso požymius;
  • Susipažinsite su savižalos problema ir samprata;
  • Tobulinsite emocinės paramos ir pagalbos teikimo psichologinį skausmą išgyvenančiam ar save žalojančiam asmeniui įgūdžius;
  • Susipažinsite su savižudybės grėsme pasižyminčio kliento priežiūra ir saugumo užtikrinimo galimybėmis.

Gruodžio 10 d. 9 val. užsiėmimai vyks Neringos gimnazijoje.

Gruodžio 11 ir 12 d. 9 val. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biure.

Mokymai finansuojami iš valstybės biudžeto specialiosios tikslinės dotacijos savivaldybių biudžetams valstybinėms visuomenės sveikatos priežiūros funkcijoms vykdyti.

Norėdami užsiregistruoti, nurodykite savo asmens vardą, pavardę, darbovietę, pareigas, el.paštą ir duomenis siųskite adresu: ausra@sveikatosbiuras.lt.

Sulaukus rašytinio patvirtinimo iš Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro, registruotis dėl mokymų pažymėjimo išdavimo reikės www.semiplius.lt sistemoje.


2019-11-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt