P0

Fotoreportažai, Mums rašo

Klaipėdiečių šeimas vėl džiugino „Update! #Bendrystė!“ renginiai

Atvira Klaipėda

Kun. dr. Andrius Vaitkevičius, Klaipėdos miesto šeimos centro direktorius
2019-11-19


Lapkričio 16-17 dienomis jau ne pirmą kartą Klaipėdos miesto šeimos centras klaipėdiečius sukvietė į šeimų savaitgalį „Update! #Bendrystė!2019“, kuris tradiciškai vyko Prano Mašioto progimnazijoje.

Šiemet šis savaitgalis pasižymėjo ypatinga veiklų įvairove skirta tiek šeimos, tiek bendruomenės, tiek tautos bendrystės stiprinimui. Savaitgalio mokymuose šeimos mokėsi spręsti tarpusavio santykių problemas, varžėsi orientacinių gebėjimų ir protų varžytuvėse, jungėsi tradicinių tautinių šokių ir kitų edukacinių veiklų dirbtuvėse bei nuotaikingose pramogose.

Renginių ciklą vainikavo Bendrystės šv. Mišios šv. Juozapo Darbininko bažnyčioje.

Prasminga, kad savaitgalio renginiuose plėtojosi ir altruistiškumo bendrystė – organizatoriams talkino gausus būrys savanorių, neabejingų šeimos ir bendruomenės gerovės stiprinimui mūsų mieste.

„Update! #Bendrystė! 2019“ renginių ciklas iš dalies finansuotas Klaipėdos miesto savivaldybės skirtomis Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos lėšomis pagal priemonę „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“. Projektą įgyvendinęs Klaipėdos miesto Šeimos centras pasirengęs ir toliau plėtoti šeimų ir bendruomenių tvarumo stiprinimo veiklas Klaipėdoje. 


  2019-11-19

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt