P0

Kriminalai ir nelaimės

Girtų vairuotojų netrūksta

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-01


Nei didžiulės baudos, nei teisės vairuoti atėmimas, nei baudžiamoji atsakomybė neatbaido dalies vairuotojų nuo noro sėsti prie vairo apsvaigusiems nuo alkoholio.

Šeštadienį apie 20.45 val. Klaipėdoje, S. Daukanto g. ,pareigūnai patikrino automobilį „Volkswagen Sharan”, kurį vairavo 26 metų Ukrainos pilietis. Vairuotojui alkoholio matuokliu nustatytas 2,39 prom. girtumas. Jis sulaikytas ir uždarytas į areštinę.

Dar labiau apsvaigęs buvo Gargžduose patį vakarą „Audi” vairavęs 37 metų vyras. Jis į alkoholio matuoklį įpūtė 2,87 promiles. Be to, paaiškėjo, jog vyras net neturi teisės vairuoti automobilio.

O naktį į sekmadienį, apie 1.30 val., Klaipėdoje, Mokyklos g., sustabdžius automobilį „Audi A6″ jo 33 metų vairuotojui nustatytas 1,93 prom. neblaivumas.


2019-12-01

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt