Regionas

Kretingoje – gražiausio kiemo ir vitrinos konkursas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-04


Daugiau nei trisdešimt kalėdinių eglučių papuošusi ir jau šį šeštadienį pagrindinę Kalėdų eglę įžiebsianti Kretinga kviečia rajono gyventojus bei verslo atstovus dalyvauti Kalėdų kiemo ir vitrinos konkurse ir kartu kurti Kalėdų laukimo nuotaiką. Labiausiai šventinę nuotaiką atspindinčius, originaliausiai papuoštus kiemus bei vitrinas išrinks patys Kretingos rajono gyventojai.

„Kalėdų laukimu gyvena ir Kretinga, ir patys rajono gyventojai. Tad kviečiu kartu kurti šventinę nuotaiką. Puoškite savo kiemus, balkonus, langus, kavinių, parduotuvių vitrinas, fotografuokite ir parodykite, koks gražus mūsų rajonas ir kokie kūrybingi žmonės čia gyvena“, – savivaldybės pranešime spaudai cituojamas Kretingos rajono meras Antanas Kalnius.

Kalėdų kiemo ir vitrinos konkurse norintys dalyvauti rajono gyventojai kviečiami puošti savo kiemus, balkonus ar langus, o verslo atstovai – kavinių, parduotuvių ar biurų vitrinas. Kretingos rajono savivaldybė pažymi, kad konkurse norintys dalyvauti gyventojai ir verslininkai turėtų nufotografuoti savo, ne kaimynų ar gatvėje pastebėtus kalėdinius papuošimus.

Konkursui nuotraukas galima siųsti el. paštu kaledos@kretinga.lt iki gruodžio 15 d. Gyventojai bei verslo atstovai taip pat turėtų nurodyti, kurioje kategorijoje – kiemo ar vitrinos – nori varžytis, gyvenamą vietovę bei gatvę, kurioje nuotraukoje užfiksuoti kalėdiniai papuošimai džiugina akį.

Visos nuotraukos bus patalpintos Kretingos rajono savivaldybės „Facebook” paskyroje (www.facebook.com/kretinga.lt), nurodant tik kiemo ar vitrinos adresą, ir gyventojai galės patys išrinkti labiausiai juos žavintį, geriausiai Kalėdų nuotaiką atspindintį kiemą ir vitriną Kretingos rajone.


2019-12-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt