P0

Spyglys

Kaip Simona pamokė ministrą*

Spyglys
2019-12-13


Kad ir kaip besistengtų žurnalistai Vilniuje, niekaip jiems iš posto nepavyksta išversti susisiekimo ministro. Pan Narkevič ir dėl prabangių verslininkų apmokėtų vakarienių, ir dėl premjerui išasfaltuoto keliuko savo kaltės nemato. Net ir šalies prezidento raginimai trauktis – jam lyg vanduo nuo žąsies.

Reiktų ministrui pavyzdį imti iš kuklios klaipėdietės valstybės tarnautojos Simonos. Užteko vos kartą „Atvirai Klaipėdai” parašyti apie abejones keliančius valdininkės verslus, o ji ne tik kad panaikino savo socialinio tinklo profilį, bet ir be jokių savivaldybės administracijos vadovų raginimų bei baksnojimų ėmė pati ir pasitraukė iš užimamų pareigų!

Kuklūs, sąžiningi ir dori žmonės tie klaipėdiečiai, tai ne onoravi lenkų šlėktos iš Wilno nasze!

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


2019-12-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt