P0

Kriminalai ir nelaimės

Į Kalėdas – girti prie vairo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2019-12-24


Šventės dar neprasidėjo, o girtų vairuotojų prie automobilių vairo – nors vežimu vežk. Ypač daug jų užderėjo regione, toliau nuo miesto.

Pirmadienio vakare apie 19.50 val. Klaipėdos rajone Dituvoje Kelių patruliams patikrinus automobilio „Crysler“48 metų vairuotoją jam nustatytas 2,48 prom. girtumas.

Panašiai padauginusi alkoholio buvo ir moteris, antradienio naktį apie 1.35 val. Klaipėdoje, Rambyno g., vairavusi automobilį. „Mercedes Benz”. Į alkoholio matuoklį vairuotoja įpūtė 2,26 prom. neblaivumas.

Moteris įkandin pirmojo variuotojo irgi atsidūrė policijos areštinėje.

Dar vienas girtas vyras sustabdytas antradienio naktį apie 3.45 val. Plikiuose. Automobilio „Opel Signum“ vairuotojui nustatytas 1,98 prom. neblaivumas.

Tuo metu  Kretingos rajone Salantuose pirmadienio vakare 24 metų ne tik neblaivus (2,03 prom.), bet ir teisės vairuoti neturintis „Toyota Avensis“ vairuotojas sukėlė avariją.

Jis, nepasirinkęs saugaus greičio ir išvažiavęs į priešpriešinę eismo juostą, atsitrenkė į šalikelėje stovėjusį „Opel Vivaro“, kuriame vairuotojo vietoje sėdėjo blaivus 57 metų vyras. Jam nustatytas paviršinis galvos sužalojimas, nukentėjusysis gydosi namuose ambulatoriškai.


  2019-12-24

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt