P0

Regionas

Dalino atšvaitus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-13


Pirmadienio rytą Klaipėdos Prevencijos ir Kelių policijos tarnybos pareigūnai Klaipėdos rajone, Kalotėje, tikrino, ar į mokyklas ir darbą skubantys piliečiai saugo save ir segi atšvaitus.

Deja, tačiau iš kelių dešimčių piliečių, kurių didžioji dauguma buvo vaikai, vos viena moteris segėjo šviesą atspindintį žymeklį.

Pareigūnai išdalijo kelias dešimtis atšvaitų, patarė, kaip ir kur teisingai juos segėti, papasakojo apie galimas pasekmes. Esant prastoms oro sąlygoms, tamsoje, atšvaito nesegintis žmogus vairuotojui matomas tik 30-50 m. atstumu, tuo tarpu jį segintis pastebimas jau už 150 metrų.

Pareigūnai primena, jog atšvaitas visuomet turi būti kabinamas dešinėje pusėje, vairuotojų akių lygyje. Patikima priemonė taip pat yra ir šviesą atspindinti liemenė – ji ypač padeda vairuotojams pamatyti vaikus.

Primenama, jog tamsiu paros metu segėdami atšvaitus galite apsaugoti savo sveikatą ar net išsaugoti gyvybę.

Skelbiama, jog prastai apšviesti, tačiau intensyvaus eismo kelio ruožai policijos pareigūnų bus tikrinami nuolat.


2020-01-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt