Regionas

Kviečia į talką prie jūros rinkti teršalų (2)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-27


Antradienį, sausio 28-ąją, 14 val. ties Nidos ir Juodkrantės centrinėmis gelbėjimo stotimis organizuojama talka, skirta surinkti Baltijos jūros išmestas medžiagas, kurios, spėjama, gali būti parafinas (Neringos savivaldybės nuotr.).

Neringos savivaldybė skelbia, jog iš Aplinkos apsaugos departamento Klaipėdos valdybos sausio 23-ąją buvo gautas pranešimas apie į Baltijos jūros krantą ties Juodkrante išmestus neaiškios kilmės baltus teršalus.

Jūros aplinkos apsaugos inspekcijos pareigūnams nuvykus į vietą, nustatyta, kad pakrantės ruožas nuo Naujosios Smiltynės perkėlos iki Juodkrantės užterštas neaiškios kilmės medžiaga, panašia į parafiną. Apžiūros metu paimtas mėginys teršalų identifikavimui, kuris pristatytas Aplinkos apsaugos agentūros Vakarų Lietuvos aplinkos tyrimų skyriui.

Neringos savivaldybės stebėjimais, mažesni kiekiai teršalų išmesti ir ties kitomis kurorto gyvenvietėmis. Į talką prašoma atsinešti pirštines ir maišus.

Talką organizuoja Neringos savivaldybė ir Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija.


2020-01-27

2 komentarai apie “Kviečia į talką prie jūros rinkti teršalų”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt