P0

Švietimas

KU lietuvių kalbos mokėsi 13 šalių atstovai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-01-31


Klaipėdos universitete (KU), kaip ir kiekvienais metais, link pabaigos eina vadinamoji Lietuvių kalbos ir kultūros žiemos akademija.

Šiais metais uostamiestyje vieną mėnesį intensyviai lietuvių kalbos mokėsi 35 kursantai iš 13 šalių, tarp kurių buvo ir tokių tolimų valstybių, kaip Bolivija, Indija ar Indonezija, atstovų.

KU skelbia, jog mokymai vyksta skirtingo lygio grupėse – nuo pradedančiųjų iki laisvai kalbančiųjų. Margame naujokų būryje sukiojosi ir vadinamųjų Akademijos senbuvių, atvykstančių į Klaipėdos Alma Mater ne pirmą ir ne antrą kartą. Jie ne tik tobulina kalbos žinias, bet ir užsiima įvairia su lietuvių kalba, lietuvybe susijusia veikla, netgi tampa KU kursų organizatorių savanoriais padėjėjais – padeda integruotis naujokams, vertėjauja, teikia naujų idėjų.

2019 m. KU Vasaros akademijos kursantai, kurių buvo net 70. Sauliaus Pagojaus nuotr.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais–penktadieniais nuo 9. 30 iki 13 val.

Šeštadienį, vasario 1 d. 11.30 val., vyks iškilmingas KU Žiemos akademijos uždarymo renginys.

INFORMACIJA

Intensyvūs mėnesio trukmės kursai Klaipėdos universitete vyksta nuo 2002 metų; pradėta nuo Vasaros akademijos, kurios pasiekti rezultatai bei projekto sėkmė paskatino įkurti ir Žiemos akademiją. Kursų lankytojų skaičius per tą laiko išaugo 10 kartų. 

Kursantai aukštai vertina KU mokomųjų programų kokybę, dėstytojų kvalifikaciją ir lankstumą dirbant su įvairiais lygiais daugiakultūrėje aplinkoje.  KU kursai išsiskiria intensyviausia ir įdomiausia kultūrine programa: tai kultūrinė paskaitos, vakaronės, išvykos, ekskursijos. 

Tokius lietuvių kalbos kursus  taip pat dar organizuoja Vilniaus universitetas ir Vytauto Didžiojo universitetas. 


  2020-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt