P0

Regionas

Sudegė vasarnamis, įtariamas padegimas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-04


Antradienį paryčiais Klaipėdos priemiestyje užsidegė namas.

Pranešimą apie gaisrą Bendrasis pagalbos centras gavo 3.45 val. Pranešta, jog Klaipėdos r., Sendvario seniūnijoje esančiame Klipščių kaime atvira liepsna dega medinis pastatas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento duomenimis, vasarnamis sudegė iki pamatų. Ugniagesiai įtaria, kad jis buvo padegtas. Gaisro metu žmonės bei aplinkiniai pastatai nenukentėjo.

Tuo metu pirmadienį paryčiais gaisras kilo Veiviržėnuose –  atvira liepsna degė gyvenamojo namo stogas. Iki atvykstant ugniagesiams, kaimynas į lauką iš namo išnešė dūmais apsinuodijusį vyrą. Jis buvo išvežtas į ligoninę.

Gaisro metu sudegė 30 kv. m stogo, 60 kv. m buvo nuardyta, pirmasis aukštas sulietas vandeniu. Ugniagesiai išsaugojo už 3 m nuo gaisravietės stovintį ūkinį pastatą ir gyvenamąjį namą.


  2020-02-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt