P0

Regionas

Kaip Vasario 16-ąją minės Palanga ir Šventoji? (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-05


Palangos kultūros ir jaunimo centras kurorto bei Šventosios bendruomenes ir svečius kviečia minėti Vasario 16-ąją, informuodami apie čia vyksiančius Valstybės dienos  renginius – du koncertus, edukaciją visai šeimai, aukojamas Šv. mišias už Lietuvą Palangos ir Šventosios bažnyčiose.

Po 12 val. Šv. mišių Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus pagerbti Nepriklausomybės akto signatarai, padedant gėlių Signatarų alėjoje, prie J.Basanavičiaus ir gen. J.Žemaičio paminklų.

12.45 val. Palangos kultūros ir jaunimo centro kamerinio choro koncerte „Širdžių kalba“ skambės gražiausios dainos apie Lietuvą. Koncertas prasidės choristų ir jų vaikų bendrai atliekamu kūriniu.

Šventosios Švč. Mergelės Marijos Jūrų Žvaigždės bažnyčioje Šv. mišios pradės 11 val. Po jų, 12 val., Šventosios pradinėje mokykloje vyks kūrybinės dirbtuvės visai šeimai „Laisvės paukščiai“.

13 val. Šventosios bendruomenei skirtame šventiniame koncertas „Laisvės skrydis” šokius, dainas ir eiles apie Lietuvą atliks Palangos kultūros ir jaunimo centro meno kolektyvai: liaudiškų šokių grupė „Banguolis“, pagyvenusių liaudiškų šokių ansamblis „Bočiai“, folkloro ansamblis „Mėguva“, vokaliniai ansambliai „Guboja“ ir „Eldija“, vyrų choras „Jūros šauliai“. Taip pat dalyvaus Palangos Stasio Vainiūno meno mokyklos mokiniai.

Koncertas nemokamas, atvykusiųjų laukia saldus siurprizas.


  2020-02-05

  Vienas komentaras apie “Kaip Vasario 16-ąją minės Palanga ir Šventoji?”

  1. AvatarIdomu (IP: 90.131.38.188)

   Idomu kokios sventės palangoje bus be mediku .kai uzdaris ligonine visus i klaipėda ves ,manau lauksime greitosios maziausei po valanda . O sventės be nuotikiu nebuna

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  NAUJAUSI STRAIPSNIAI
  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt