P0

Kriminalai ir nelaimės

Mirė gimnazistė (22)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-02-17


Sekmadienį Klaipėdoje mirė jauna, pilnametė mergina.

Esant požymiams, kad ji pati pasitraukė iš gyvenimo, ši informacija policijos suvestinėse nebuvo skelbiama, tačiau kalbos apie tokį vienos gimnazijos mokinės pasirinkimą jau sklando mieste. Apie jas redakcijai pranešė viena klaipėdietė.

Policijos atstovai „Atvirai Klaipėdai” patvirtino, jog toks atvejis buvo užfiksuotas.

Klaipėdoje įsikūrusi „Vilties linija“ visą parą teikia emocinę pagalbą suaugusiesiems nemokamu telefonu 116123. Jaunimo linija taip pat veikia visą parą – tel. 8 800 28888.


2020-02-17

22 komentarai apie “Mirė gimnazistė”

 1. Sveiki. Nežinau ar ji iš globos namų, ar turėjo tėvus. Jei ji patyčias patyrė, gal ne dėl to kad ji iš vaikų namų. O todėl kad tie kurie tyčiojosi iš jos, turi patys didesnių problemų. Aš daug laiko su vaikais praleidau, daug jų pažinau. Ir pastebėjau kad tie kurie kenčia nuo tėvų, gniuždo silpnesnius. Tai tiems ir reikia psichologinės pagalbos.

 2. Jei ji is vaiku namu tai kokie teveliai? Jei jie sugebejo palikti likimo valuoj tai tokius tevus naikinti kaip muses. Jei mokykloje nepastebejo klases aukletoja,o jei pastebeno paliko negailestingu vaiku likimui tai ko ji verta naslaitį neizjauciant.Kaip dabar jauciadi ponia aukletoja….$

 3. Kiek teko girdėti, kad patyrė patyčias, tai liūdna, gal jaunimas, kuris taip elgės su ja apmastys savo poelgius.

 4. O KĄ daryti kai vaikai negirdi suaugusių, tėvų. Skaito save už juos išmintingesni. Apie tai niekas nekalba, kokie jaunuoliu užsispyrimas, pykčiai, savanaudiškumas.

  • Tai, ką jūs „jaunuolių užsispyrimu“ vadinat, gali būti tiesiog baimė šnekėti apie tai su tėvais, kadangi jie yra linkę visų pirma moralizuoti ir brukti savo išmintį vietoj to, jog suteiktų tikrą emocinę pagalbą ir supratimą. Sakau tai kaip dukra, kuri ne kartą bandė prašyti pagalbos mamos, kuri tiesiog pradėdavo pykti už tai, kad taip jaučiuosi. Tokia tėvelių išmintis kaip „susiimti“ ir „nustoti būti auka“ yra absurdiška.
   Manau, jog tikroji problema yra ta, jog tėvai taip nori būti išgirsti, kad jiems neberūpi, ko iš tiesų reikia vaikui.

  • Tikrai taip Vilte , neretai patiems tėvams reikia pagalbos ,kad anie galėtu padėti savo vaikams.

 5. Man jos labai gaila. Ji nutraukė savo gyvenimo siųulą. Sunku , kai taves nesupranta. JEI turėjo tėvus jie tiesiog buvo atlaidūs ir neturėjo bendro ryšio. Jai buvo sunku ir nebuvo į ką atsiremti. Tiesiog nesulaukė paramos.

 6. Kai gimnazistui apkarsta gyvenimas iki nebenoro net toliau gyventi, vadinasi jis neturi artimos sielos pasikalbėti apie tai… Kad ir nedidelis dūris į jautrią širdelę žodžiais ar atstūmimu pastato jį ant bedugnės tarp gyvenimo ir mirties krašto. O tereikia šiltos rankos apkabinti…

 7. Sveiki
  Įdomu ar būs aiškinamasi nelaimės priežastis ir kas tai turėtų atlikti. Jei ta mergina buvo iš vaikų namų, prie mūsų esamo, dabartinės valdiškų įstaigų požiūrio, manyčiau,kad tai dar vienas statistinis nelaimėlis.

  • Jeigu kas kreipsis dėl privedimo iki savyžūdybės , bus teisiami pagal LR BK . kurios tyčiojos , bus patrauktos atsakomybėn

 8. O ar atsakys tas kuris davedė mergyna iki savižudybės.tiksliau tie žmones .gaila meginos bet dar labjau gaila tu proto išgamų.

  • Priklauso vaikui turėti stiprią valią,man teko patirti patyčias,išgyvenau,dirbu mokytija ir saugau silpnesnius,ugdau jų valią ruošdama fiziškai sustiprėti,skatinu pasitikėjimą savimi

 9. Užuojauta artimiesiems! Mieli tėveliai, stokit į kovą su blogiu, mokinkis vaikus tikėjimo pagrindu! Be tikėjimo nebus mūsų! O be mūsų, nebus valstybės!

  • Ji iš vaikų namų. Tai ir tėvelių palaikymo nebuvo.

 10. Gimnazistė? Neatlaikė įtampos.Slegia nežinomybė jaunus ir jautrius.Slepia savyje savo sielvartą,meiles,turtinę nelygybę.
  Užuojauta tėvams.Girdėkim širdim savo vaikus…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt