P0

Uostas ir jūra

Dėl žuvininkystės sektoriaus padėties – apklausa

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-13


Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) organizuoja paklausą dėl verslinės žvejybos sektoriaus padėties.

Apklausoje iki kovo 16 d. kviečiami dalyvauti verslinės žvejybos sektoriaus, ekonominiai – socialiniai partneriai, mokslo bendruomenė, taip pat suinteresuoti valstybės ir kitų institucijų atstovai.

Apklausa organizuojama dėl 2021–2027 m. Europos jūrų reikalų, žuvininkystės ir akvakultūros fondo (EJRŽAF) lėšomis finansuotinų veiklų, kurios galėtų efektyviau prisidėti prie iššūkių bei racionaliausių problemų sprendimų ir geresnio poreikių tenkinimo, tęsiant diskusiją dėl 2021–2027 m. EJRŽAF pirmojo sąjungos prioriteto „Tvarios žvejybos, darnios žuvininkystės skatinimas ir vandens biologinių išteklių išsaugojimas“ įgyvendinimo.

Teigiama, jog apklausos rezultatai pasitarnaus kaip argumentai rengiant Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2021–2027 m. veiksmų programos projektą.

Uosto vidus kompas

Užpildyti apklausą prašoma čia.


2020-03-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt