P0

Regionas

Elektros vis dar neturi dalis Klaipėdos regiono gyventojų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-15


ESO skelbia, jog sekmadienio 9 val. duomenimis, šalyje vis dar elektros po praūžusios audros neturėjo apie 8,5 tūkst. namų ūkių. Daugiausia jų žemos 0,4 kV įtampos tinkle – Klaipėdos, Utenos ir Panevėžio regionuose.

Skelbiama, jog gedimai yra ypač sudėtingi, jų šalinimui reikalinga speciali technika, įranga ir priemonės.

Kovo 15 d. elektros tinklo gedimus šalina apie 220 ESO ir rangovų brigadų visoje Lietuvoje. Dėl sudėtingų gedimų Klaipėdos regione ESO ir rangovų brigados iš kitų šalies regionų išvyko ir talkina operatyvinėms gedimų šalinimo brigadoms Žemaitijoje.

Kartu pranešama, jog daugumai namų ūkių, elektros tiekimo netekusiems dėl 12-13 d. siautusios audros „Laura“, elektros tiekimą ESO specialistai atkūrė dar šeštadienio vakarą.

Teigiama, jog Lietuvoje tokio masto gamtinio poveikio elektros tinklui nebuvo daugiau nei 15–20 metų, kai Lietuvą niokojo uraganai „Anatolijus“ ir „Ervinas“.


2020-03-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt