P0

Kriminalai ir nelaimės

Už pavogtą automobilį paprašė…50 eurų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-16


Vieną klaipėdietį drąsiai galima vadinti vagimi nevykėliu, o kitas į paprasto nevykėlio titulą gali pretenduoti, nes nedraustą automobilį vairavo girtas bei neturėdamas teisių.

Sekmadienį į pareigūnus kreipėsi 71 metų vyras. Jis nurodė, kad tądien 17 val. Taikos pr. pastebėjo, jog dingo jo automobilis „Renault Espace”, pagamintas 1994 m. Prie senjoro priėjęs nepažįstamas vyras už 50 eurų pažadėjo parodyti, kur yra automobilis. Atvykę pareigūnai sulaikė 32 metų asmenį. Jis uždarytas į areštinę.

Automobilis rastas ir grąžintas savininkui. Pradėtas vagystės tyrimas.

Tuo metu apie 12 val. Laukininkų g. patruliuojantys pareigūnai pastebėjo įtartinai manevruojantį automobilį „Toyota Yaris”, kurio 55 metų vairuotojui nustatytas 1,72 prom. girtumas.

Negana to, paaiškėjo, jog vyras neturi teisės vairuoti transporto priemonės, o pats automobilis nėra draustas privalomuoju draudimu. Asmuo sulaikytas ir uždarytas į areštinę.


  2020-03-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt