P0

Miestas

Savaitgalį – daugiau policijos patrulių

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-20


Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas praneša, jog šį savaitgalį visoje Klaipėdos apskrityje viešose vietose patruliuos daugiau policijos pareigūnų – atidžiau bus stebimos žmonių lankyti ir būriuotis pamėgtos vietos. Pareigūnai žmonėms primins, kad, siekiant valdyti grėsmes dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, yra naujų ribojimų.

Vaikų žaidimų aikštelėse vienu metu žaisti gali tik vienos šeimos vaikai. Palmiros Mart nuotr.

Primenama, kad parkuose ir kitose atvirose viešose erdvėse vaikščioti ir būriuotis galima tik mažomis – ne didesnėmis nei penkių žmonių – grupelėmis. Besilankantieji privalo laikytis saugaus – 2 metrų – atstumo, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis tinkamos asmens higienos.

Vaikų žaidimų aikštelėse vienu metu žaisti gali tik vienos šeimos vaikai, o vyresnio amžiaus žmonės raginami apskritai vengti bet kokio išėjimo iš namų.


2020-03-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt