P0

Spyglys

Neprošal pasimokyti iš mažiukų* (1)

Spyglys
2020-03-25


Visuotinio karantino sąlygomis, kai iš visų pusių tik ir sklinda nerimą kelianti, neretai neigiama informacija, Spygliui pradingo noras kritikuoti, jį, galima sakyti, ištiko jam įprastai nebūdingas gerumo priepuolis.

Kelias dienas didžiuosiuose prekybos centruose stebėjęs laisvą pirkėjų be jokių apsaugos priemonių judėjimą, daliai žmonių nesilaikant rekomenduojamo saugaus atstumo, o pardavėjoms nedėvint ne tik kaukių, bet ir pirštinių, trečiadienio rytą Spyglys buvo maloniai nustebintas, apsilankęs vienoje pietinėje miesto dalyje esančioje mažoje maisto parduotuvėje.  

Jos savininkai buvo puikiai pasirengę kovai su baisiuoju virusu: pirkėjai į pačią parduotuvę įleidžiami nebuvo, o juos kitoje nuleidžiamo stiklinio lango pusėje pasitinkanti maloni pardavėja per paliktą pravirą tarpą norimas prekes žmonėms padavinėjo pati. Be to, abi pardavėjos buvo apsirūpinusios būtinomis apsaugos priemonėmis.

Taip kad kartais didiesiems centrams kai kurių dalykų neprošal būtų pasimokyti ir iš mažiukų…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose. 


  2020-03-25

  Vienas komentaras apie “Neprošal pasimokyti iš mažiukų*”

  1. AvatarDyglys (IP: 84.15.178.205)

   Matyt Spyglį susargdino tas virusas ir regėjimas pablogėjo, jei nepastestebėjo kaip degalinės ir prekybos centrai pasikeitė…
   Beje, prekybos centruose nėra ko stebėt ir spogsot, apsipirkai ir lauk, kol virusas nepagavo.
   Būk sveikas pusbroli,
   Dyglys

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt