P0

Regionas

Klaipėdos rajono gyventojams – specialus tinklalapis apie koronavirusą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-03-31


Antradienį Klaipėdos rajono savivaldybė pranešė gyventojams pristatanti atskirą tinklalapį, kuriame vienoje vietoje pateikiama aktuali informacija, susijusi su koronavirusu, karantinu ir dėl to pasikeitusiomis gyvenimo sąlygomis. Teigiama, jog čia esanti įvairiausia informacija pravers ir gyventojams, ir verslui.

Klaipėdos rajono gyventojams puslapis yra pasiekiamas paspaudus šią nuorodą.

Skelbiama, jog tinklalapyje galima rasti naujienų skiltį, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, specialistų kontaktus, pavyzdžiui, norint paklausti dėl socialinių išmokų ar saviizoliacijos, taip pat naujausią statistiką apie užfiksuotus koronoviruso atvejus Klaipėdos rajone ir kt.

Klaipėdos rajono mero Broniaus Markausko teigimu, naujuoju tinklapiu siekiama suteikti rajono žmonėms informaciją apie koronavirusą vienoje vietoje.

„Kitaip tariant, kad jiems patiems nereikėtų atrinkinėti ir ieškoti internete atsakymų į įvairiausius iškilusius klausimus. Taigi, šiandien mes startuojame su tinklalapiu, o jame esančią informaciją nuolat pildysime bei atnaujinsime. Todėl tikrai labai noriu pakviesti ir paskatinti mūsų gyventojus teikti siūlymus, kokia informacija jiems būtų naudinga bei ką jie norėtų išvysti šiame puslapyje“, – pranešime ragina rajono meras.

Gyventojai savo pasiūlymus ir pastebėjimus kviečiami teikti el. paštu infokorona@klaipedos-r.lt

 

 


  2020-03-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt