P0

Kultūra

Muzikinio teatro siuvėjų dovanos – ne tik medikams

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-15


Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras skelbia besirūpinantis ne tik medikų, bet ir savo darbuotojų saugumu: iki savaitės pabaigos juos planuojama aprūpinti teatro siuvėjų pasiūtomis apsauginėmis kaukėmis.

Muzikinio teatro siuvėjos, garsėjančios savo meistriškumu, jungėsi prie tūkstančius apsauginių veido kaukių visoje šalyje gaminančių siuvėjų, suvienytų dizainerio Roberto Kalinkino. Buvo pasiūta 1 300 kaukių ligoninių personalui.

Teatro siuvėjos taip pat parengė 240 apsauginių veido kaukių savojo teatro darbuotojams su užrašu „Muzika gydo“ ir teatro logotipu. Kaukės buvo siuvamos laikantis visų saugaus darbo karantino metu reikalavimų.

„Nuoširdžiai dėkojame medikams, esantiems priešakinėse karo su koronavirusu pozicijose. Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras prisideda prie šios kovos mintimis ir veiksmais. Visus  kviečiu padėti medikams –  likti namuose, atsakingai laikytis karantino sąlygų. Priartinkime susitikimo su gyvai atliekama muzika momentą! Tegul visų mūsų pastangos pagreitins visų išsiilgtą akimirką, kai vėl galėsime nevaržomai džiaugtis bendravimu ir sielą džiuginančia muzikos ir teatro švente”, – pranešime cituojama Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vadovė Laima Vilimienė.

Teatras primena, jog jo interneto svetainėje galima rasti muzikinių įrašų ir laisvą laiką skirti savišvietai.


Kultūros straipsnių vidus

2020-04-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt