P0

Fotoreportažai, Verslas

Švelnesnis karantinas: pardavėjos kol kas nuobodžiauja (1)

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2020-04-24


Šalies Vyriausybė, žinia, nuo šio ketvirtadienio paskelbė antrąjį karantino švelninimo etapą, kuris atlaisvino rankas kai kuriems verslams, pirmiausia, suteikė teisę pradėti darbą ir ne maisto prekių parduotuvėms.

Tačiau penktadienio vidurdienį „Atviros Klaipėdos” žurnalistė, apsilankiusi dviejuose uostamiesčio prekybos centruose, didelio pirkėjų antplūdžio nepastebėjo.

Lankytojų srautu penktadienio vidurdienį „Molas” pasigirti negalėjo. Palmiros Mart nuotr.

Nors tiek „Mole”, tiek BIG2 pirkėjams savo duris jau buvo atvėrusios dauguma parduotuvių ir prekybos salonų, netrūko ir tokių, kurios čia dar tebebuvo uždarytos.

Tuo metu daugelyje jau veikiančiųjų prekybos vietų pardavėjos akivaizdžiai nuobodžiavo – pirkėjų buvo vos vienas kitas.

Daugiausia jų pastebėta viename iš telekomunikacijų salone bei kosmetiką ir higienos prekes siūlančiose parduotuvėse. Prie visų įėjimų į prekybos sales buvo padėti buteliukai su dezinfekciniu skysčiu, ir pardavėjos, ir pirkėjai dėvėjo kaukes.

Pagal tai, jog kol kas dar nedirbančiose prekybos vietose, tarp jų ir kavinėse, turinčiose staliukus lauke, vyko pasiruošimo darbai, galima spręsti, jog savaitgalį duris lankytojams jau bus atvėrę visi prekybininkai. Tą žada padaryti ir uostamiesčio „Akropolyje” įsikūrusios parduotuvės.


  2020-04-24

  Vienas komentaras apie “Švelnesnis karantinas: pardavėjos kol kas nuobodžiauja”

  1. Avatarkeisti (IP: 85.232.128.51)

   cia tie svelninimai ypac rubu ir avalynes pard. nes niekas ,,is akies ,, neperka tokiu daiktu nematave,o maisto prekiu pard. vis infornuoja,kad paciupinejus ir nepirkus pakuote net nedeti atal i lentyna ,o paduot pardavejai dezinfekcijai ????????

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt