P0

Kriminalai ir nelaimės

Už nuslėptas pajamas autoserviso vadovas atsakomybės išvengė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-27


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame uostamiesčio autoserviso savininkui pareikšti įtarimai dėl apgaulingo apskaitos tvarkymo ir neteisingų duomenų apie pajamas pateikimo.

Nustatyta, kad individualią veiklą vykdantis verslininkas, individualios įmonės vadovas per beveik dvejus metus – nuo 2018 metų sausio pradžios iki 2019 metų spalio pabaigos –  nuslėpė 44 tūkstančius eurų gautų pajamų už suteiktas automobilių remonto paslaugas. Taip pat verslininkas šešiems bendrovės darbuotojams išmokėjo daugiau nei 13 tūkst. eurų darbo užmokesčio vadinamuosiuose vokeliuose.

Bendra ikiteisminio tyrimo metu išaiškinta žala valstybei – daugiau nei 29 tūkst. eurų.

Kadangi verslininkas kaltę pripažino ir žalą atlygino, ikiteisminį tyrimą Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorė baigė laidavimu.

Tokiu pačiu būdu, išvengiant baudžiamosios atsakomybės, praėjusią savaitę baigta ir odontologės byla.

Jeigu asmuo, atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą, laidavimo metu padaro naują baudžiamąjį nusižengimą ar neatsargų nusikaltimą, teismas gali panaikinti sprendimą atleisti nuo atsakomybės ir spręsti baudžiamosios atsakomybės už šio asmens visas padarytas veikas klausimą.


  2020-04-27

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt