P0

Regionas

Neringoje įrengs požeminius konteinerius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-04-29


Neringos savivaldybė praneša, kad kitą savaitę prasidės požeminių konteinerinių aikštelių įrengimo darbai.

Europos Sąjungos lėšomis finansuojamo projekto metu iš viso bus įrengta 30 požeminių konteinerinių aikštelių. Jose numatyta įrengti 5 kub. m talpos mišrių komunalinių atliekų konteinerius, konteinerius plastikui, popieriui ir 3 kub. m talpos – stiklo atliekoms.

Iš viso planuojama įrengti 143 konteinerius, iš kurių 34 bus skirti mišrioms atliekoms, po 30 popieriui, plastikui ir stiklui, 19 – žaliosioms atliekoms.

„Kurorte praktiškai nebelieka kraštovaizdyje išsiskiriančių vadinamųjų „varpelių ir akivaizdžiai sumažėja didžiųjų mišrių komunalinių atliekų konteinerių. Tapsime dar tvarkingesni ir gražesni“, – pranešime cituojamas Neringos meras Darius Jasaitis.

Teigiama, kad didžiausiu iššūkiu įgyvendinant projektą tapo aikštelių išdėstymo schemos parengimas, kiek ilgiau nei planuota užtrukęs dėl įvairių interesų ir reikalavimų suderinimo – reikėjo įvertini ne tik susisiekimo komunikacijas, inžinerinius tinklus, paveldosauginius reikalavimus, bet ir gyventojų pastabas.

Požeminių konteinerinių aikštelių statybos darbai prasidės gegužės 5-ąją Nidoje. Jie vyks etapais po 3 arba 4 aikšteles. Pirmosios 3 aikštelės bus įrengtos šalia Nidos uosto teritorijos, greta prekybos centro ir tarp Taikos g. 10 ir 14 namo. Požeminių konteinerių aikštelių statybos darbai bus tęsiami kitoje Taikos gatvės atkarpoje, Kopų gatvėje, vėliau persikels į Pamario ir G. D. Kuverto gatves ir galų gale – Purvynę. Iš Nidos darbai persikels į Juodkrantę, po to – Preilą ir Pervalką.

Neringos savivaldybė prie šio projekto prisideda 200 000 Eur (be PVM).


  2020-04-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt