P0

Miestas

Testuos vaistininkus ir prekybos darbuotojus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-06


Ketvirtadienį, gegužės 7 d., Klaipėdoje pradedamas prevencinis vaistinių, parduotuvių ir kitų prekybos vietų darbuotojų testavimas dėl COVID-19 infekcijos. Prevenciniai laboratoriniai tyrimai bus atliekami pagal Sveikatos apsaugos ministro nustatytus prioritetus minėtiems darbuotojams.

Palmiros Mart nuotr.

Vaistinių, parduotuvių bei kitų prekybos vietų vadovai privalo sudaryti įstaigoje dirbančių ir prevenciniu tikslu tikrintinų darbuotojų sąrašus. Į sąrašą įtraukti darbuotojai testavimui turės registruotis Karštojoje koronaviruso linijoje numeriu 1808 ir paskirtu laiku atvykti į Klaipėdos mobilų punktą, esantį Dubysos g. 10, prie „Švyturio“ arenos.

„Prevencinis vaistinių ir prekybos sektoriaus darbuotojų testavimas svarbus siekiant užkirsti kelią COVID-19 plitimui žmonių vis gausiau lankomose viešose vietose. Testavimas aktualus ir susidarant kiek įmanoma tikslesnį vaizdą apie infekcijos paplitimo mastą. Patirties jau turime, tad tikiuosi, kad procesas vyks sklandžiai, o vaistinių ir prekybos sektoriaus darbuotojai noriai naudosis galimybe testuotis“,  – Savivaldybės pranešime cituojamas Klaipėdos meras Vytautas Grubliauskas.

Iki šiol prevenciškai buvo testuojami sveikatos priežiūros specialistai, globos namų, socialines paslaugas teikiantys darbuotojai, praėjusį savaitgalį kvietimai atlikti tyrimus buvo dalinami ir gyventojams.

Skelbiama, jog vien per praėjusią savaitę prevenciniai tyrimai atlikti 911-ai Klaipėdos medikų, 484-iems socialinių paslaugų įstaigų ir 185-iems globos įstaigų darbuotojams.


2020-05-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt