P0

Miestas

Į darbą grįš dalis Klaipėdos savivaldybės valdininkų (5)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Švelninant karantino ribojimus, vis daugiau darbuotojų grįžta dirbti į darbovietes.

Klaipėdos miesto savivaldybė informuoja, kad karantino laikotarpiu aptarnaujant klientus prioritetas ir toliau teikiamas nuotolinėms paslaugoms. Prireikus paslaugų, jas galima užsisakyti el. būdu paslaugos@klaipeda.lt. Prašymai taip pat priimami elektroniniu paštu info@klaipeda.lt. Popierinius dokumentus galima įmesti į specialiai tam nurodytą vietą prie savivaldybės pastato Liepų g. 11 durų. Papildoma informacija dėl paslaugų teikimo ar dokumentų perdavimo teikiama telefonu (8 46) 39 60 66.

Tačiau nuo pirmadienio, gegužės 18 d., savivaldybės pradės etapais atnaujinti kontaktinį klientų aptarnavimą ir priimti lankytojus asmenis aptarnaujančiuose padaliniuose: Klientų aptarnavimo skyriuje, Civilinės metrikacijos ir registracijos skyriuje, Socialinės paramos skyriaus padaliniuose, Viešosios tvarkos skyriuje, Švietimo skyriuje.

Siekdama užtikrinti lankytojų ir asmenis aptarnaujančių darbuotojų saugumą bei COVID-19 ligos plitimo prevenciją, pirmuoju etapu Klaipėdos miesto savivaldybės administracija pagal keliamus reikalavimus įrengs patalpas, skirtas lankytojams priimti ir aptarnauti, nustatys klientų aptarnavimo karantino metu reikalavimus. Planuojama, kad pirmasis etapas bus įgyvendintas per dvi savaites.

Antrajame etape Klaipėdos miesto savivaldybė planuoja atnaujinti kontaktinį asmenų aptarnavimą. Išankstinės registracijos ar fizinės apsaugos pagalba bus ribojami lankytojų srautai, lankytojus planuojama konsultuoti kas 20-30 min., taip užtikrinant patalpų dezinfekciją ir vėdinimą.

Informaciją apie tikslią kontaktinio asmenų aptarnavimo pradžios datą žadama paskelbti vėliau.


  2020-05-15

  5 komentarai “Į darbą grįš dalis Klaipėdos savivaldybės valdininkų”

  1. Kapinėse Lėbartuose nebeturi vadovų? O tvarkos geros nėra. Palangoje kapinėse prie kolonėlių pridėta laistytuvų: imk, laistyk, pastatyk į vietą… O pas mums Lėbartuose nei laistytuvų, o VANDENES kolonėlėse nėra. Klaipėdoje per sausrą, artėjant Tėvo dienai sudegė siurblys? Atsakyti gal turi Šakalienė, ėmusi tiesiogiai darbuotis ir kapinių priežiūroje?

  2. Visai nepasigedom tų darbą imituojančių valdininkų. Karantinas parodė, kad gyvenimas mieste be jų nesustojo. Nuotoliniu būdu dirbo… o atlyginimą gaus kaip už tikrą.

  3. Karantinas parodė, kad savivaldybė su savo funkcijomis gali susitvarkyti dirbdama pusiniu pajėgumu. Tai reiškia , jog realiai vėjais taškomi mokesčių mokėtojų pinigai dideliai daliai darbą imituojančių biurokratų.

   • 2019 m. UAB “Civitta” atlikta “Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos darbo veiklos vertinimo vertinimo studija” atskleidė, kad gyventojų skaičius 1 savivaldybės administracijos darbuotojui Klaipėdoje yra didžiausias iš visų 5 top Lietuvos miestų:
    Vilniaus m. sav. – 497 (vienam tarnautojui tenka miestiečių)
    Kauno – 432
    Šiaulių – 381
    Panevėžio – 353
    Klaipėdos – 320.

    Kitaip tariant, Vilniaus tarnautojas susitvarko su 36 proc. didesniu krūviu aptarnaujant miestiečių viešą interesą, nei Klaipėdos.

    UAB “Civitta” – ta pati, kuri tramvajaus reikalingumo studiją už 0,5 mln. EUR darė. Ši administracijos darbo organizavimo studija kainavo ~60 tūkst. EUR (tokią sumą nurodė vieno iš komitetų posėdyje dalyvavusi KMSA atstovė).

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt