P0

Sveikata

Sveikame kūne – sveika siela

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-05-15


Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuras nekantraujantiems užbaigti pavasarį ir pasitikti vasarą energingai siūlo keletą fizinio aktyvumo veiklos formų darbingo amžiaus žmonėms.

Norintiems turėti sveiką ir stabilų stuburą būtina atlikti specializuotus pratimus, kurie yra skirti ne tik paviršiniams, bet ir giliesiems juosmens raumenims. Gilieji juosmens raumenys stabilizuoja stuburą, todėl reguliariai dalyvaujant mankštose galima išvengti nugaros skausmų, teigia sveikatos biuro specialistai.  Šios mankštos taip pat naudingos gerinant bendrą organizmo pajėgumą. Registruotis į stuburo stabilizavimo mankštas kviečiama čia.

Biuro darbuotojos miestiečius kviečia ir į solo Latino šokių pamokas. Skambant ritmingai muzikai pamokos dalyviai judės kubietiškosios ča ča ča, Dominikos Respublikos bačatos, salsos, braziliškosios sambos, džaivo, romantiškosios rumbos žingsneliais, kurių lengvai galima pramokti užsiėmimų metu. Registracija mėgstantiems šokti – čia.

Teigiama, jog šie puikūs fizinio aktyvumo pasirinkimai suteikia geros nuotaikos ir energijos, o kūnas dėl to sutvirtėja.

Primenama, jog saugant visų dalyvių sveikatą šiuo metu sveikatos biuro veiklos organizuojamos ir vedamos nuotoliniu būdu. Į kitas veiklas pagal poreikį kviečiama registruotis čia.


2020-05-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt