P0

Svarbu

Skaitai „Atvirą Klaipėdą”? Skirk jai dalį jau sumokėtų mokesčių (3)

Avatar

Martynas Vainorius
2020-06-04


Balandžio 15-ąją Mokesčių inspekcija davė startą pirmajam pajamų deklaravimo etapui. Kartu visi jau gali pateikti ir deklaracijas dėl paramos skyrimo – nurodyti, kam turi būti pervesta 1,2 proc. pernai sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM).

„Atvirą Klaipėdą” valdanti VšĮ „Klaipėda atvirai” taip pat yra nepelno siekiantis juridinis vienetas, galintis gauti tokią paramą. Tad vien keletu kompiuterio mygtukų spustelėjimu Jūs galite prisidėti prie „Atviros Klaipėdos” misijos ir išlikimo šiais daugeliui nelengvais laikais. Taip palaikyti mus galite NEIŠLEISDAMI NĖ CENTO!

Praėjusiais metais užpildydami deklaracijas prisidėti prie „Atviros Klaipėdos” gyvavimo nusprendė apie 160 mūsų bičiulių. Dėka jų Mokesčių inspekcija mums pervedė 4423 Eur. Kur juos išleidome galime pamatyti bet kurio mėnesio mūsų išlaidų ataskaitoje.

Praėjusių metų patirtis rodo, kad vidutiniškai viena užpildyta deklaracija mums atnešė apie 27 eurus paramos.

Šiuo metu per mėnesį be jokių investicijų į reklamą sulaukiame jau daugiau nei 247 00 unikalių skaitytojų („Google analytics” duomenys). Tad labai lengva įsivaizduoti, kokią žiniasklaidos priemonę galite sukurti vien prisijungę prie Mokesčių inspekcijos deklaracijų puslapio ir per kelias minutes užpildę 1,2 proc. JAU SUMOKĖTO gyventojų pajamų mokesčio paramos skyrimo formą.

Į deklaraciją FR0512 be savo duomenų papildomai reikia įrašyti tik VšĮ „Klaipėda atvirai” kodą 304604556 ir iki kada skiriate paramą.

Skiriamą paramą galima padalinti – deklaracijoje galima įrašyti ir daugiau paramos gavėjų, svarbu, kad jiems tektų ne mažiau nei 10 Eur sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (mažesnės sumos Mokesčių inspekcija tiesiog neveda).

Taip pat svarbus niuansas yra tai, kad ir pateikus tokią deklaraciją bet kada iki liepos 1-osios galima pakeisti savo valią įrašant kitą paramos gavėją ar papildant ją dar vienu ir atitinkamai padalinant pajamų mokesčio procentus.

Ačiū visiems, kurie prisidėsite prie tolesnio „Atviros Klaipėdos” gyvavimo!


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2020-06-04

3 komentarai “Skaitai „Atvirą Klaipėdą”? Skirk jai dalį jau sumokėtų mokesčių”

  1. nejuokinkit, kiek gali oaprasti žmogeliai visus remti, seimo narius išlaikyti, o visa kita kas dedasi Lietuvoj remti

  2. Ačiū Jums. Labai džiaugiuosi, kad prie žurnalistų kolektyvo prisijungė ir Virginija, smagiai susiskaito jos straipsniai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt