P0

Miestas

Prie „Arkos“ – nestandartiniai šalies vadovų portretai

Saulė Rudytė, „Atviros Klaipėdos" praktikantė
2020-07-03


Lietingą penktadienio popietę prie paminklo vieningai Lietuvai „Arka“ atidaryta Ramūno Danisevičiaus fotografijos darbų paroda, kurioje galima išvysti visus valstybės vadovus „kitu kampu” – kaip paprastus, šiltus žmones.

Saulės Rudytės nuotr.

Pats kadrų autorius parodos atidaryme nedalyvavo, tačiau jos pristatymo pranešime sakė, jog jam norėjosi kuo mažiau oficialių kadrų. Išgaudamas kadrus žinomas spaudos fotografas eksperimentavo, naudojosi alternatyviomis ir eksperimentinėmis fotografijos formomis, išryškinančiomis jo individualų kūrybinį braižą.

„Labai liūdna, kad nėra fotografo, kurio darbai, matote, nestandartiniai, tas požiūris į vadovus kaip į žmones turi savo nuotaiką. Darant šitą parodą buvo minčių pradėti nuo pačių pirmų Lietuvos prezidentų, tačiau vėliau pagalvojome, kad reikia parodyti Lietuvą per šiuos trisdešimt metų. Diskusijų buvo, tačiau po jų vistiek grįžome prie šio varianto ir prezidento. Prezidentas yra valstybės didžiausia persona ir pareigybė, matydami jų darbus ir klaidas galite pajusti valstybės trisdešimties metų pulsą“, – atidarymas paroda sakė ją organizavusio Mažosios Lietuvos istorijos muziejaus direktorius Jonas Genys.

Paroda šioje vietoje bus eksponuojama iki rugpjūčio 3 dienos.


2020-07-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt