P0

Regionas

Kurortuose – dviračių ir paspirtukų vagysčių bumas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-13


Atėjus vasarai, pajūrio kurortuose vėl atsinaujino tradicinės šiam metų laikui vagystės.

Atsipalaidavę poilsiautojai paplūdimiuose pasigenda savo daiktų, o policija kone kasdien praneša apie dviračių ir kitų transporto priemonių vagystes.

Ne išimtis buvo ir praėjęs sekmadienis. Tądien Palangoje pavogti trys dviračiai.

Pirmojo pasigesta ryte apie 9 val. S. Dariaus ir S. Girėno g. kieme. Nors dviratis buvo prirakintas prie stovo, ilgapirščiui tai kliūčių nesudarė. Padarytą žalą savininkas įvertino 400 eurų.

Dar du dviračiai kurorte nugvelbti vakare. Apie 21.10 val. Meilės al. pastebėta, jog nebėra dviejų dviračių, kurie irgi buvo prirakinti prie dviračių stovo. Žala – 700 eurų.

Tuo metu Nidoje pastebėta, jog iš Purvynės g. esančio viešbučio registratūros dingo elektrinis paspirtukas, kurio vertė 900 eurų.

Bet to, du dviračiai Nidoje pavogti pirmadienį, apie 9.27 val. Pamario g. Jie buvo prirakinti namo laiptinėje. Padaryta 1800 eurų žala.


2020-07-13

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt