P0

Regionas

Nidoje tvarko dviračių taką

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-21


Įpusėjus vasarai, Neringos savivaldybė praneša apie pradėtą tvarkyti palei pajūrio apsauginį kopagūbrį einantį pėsčiųjų ir dviračių taką.

Skelbiama, jog tvarkomas 1,7 km ilgio takas prasideda ties Nidos pietiniu paplūdimiu ir baigiasi už centrinio pliažo, ties netoliese esančio viešbučio teritorija.

Nurodoma, jog praėjusią savaitę pradėtų darbų metu bus ne tik atnaujinta susidėvėjusi asfalto danga, bet ir įgyvendintos eismo saugumo priemonės. Tako rekonstrukcijos projektas parengtas taip, kad juo laisvai ir saugiai galėtų judėti žmonės su negalia. Sutvarkytas takas bus integruotas į esamą dviračių takų tinklą.

Takas rekonstruojamas ES ir valstybės biudžeto lėšomis. ES lėšomis bus rekonstruota I etapo pėsčiųjų ir dviračių tako atkarpa, siekianti 0,8 km. Kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšomis bus įgyvendinami antrojo etapo darbai – rekonstruota likusi 0,9 km tako atkarpa.

Bendras projekto „Dviračių ir pėsčiųjų takų rekonstrukcija Neringoje“  biudžetas siekia 174,3 tūkst. eurų, iš jų – 114, 4 tūkst. – ES, 39,5 tūkst. – valstybės biudžeto ir 20,2 tūkst. eurų – Neringos savivaldybės biudžeto lėšos. ES lėšomis finansuojamą projektą numatyta užbaigti iki šių metų pabaigos.


  2020-07-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt