P0

Kriminalai ir nelaimės

Per vieną naktį sulaikyti 4 vaikinai su narkotinėmis medžiagomis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-07-23


Policija praneša, jog naktį ir trečiadienio į ketvirtadienį Neringoje ir Klaipėdoje buvo sulaikyti keturi, kaip įtariama, narkotinėmis medžiagomis disponavę jaunuoliai.

Patruliuodami Neringoje apie 1.20 val. Taikos g. pareigūnai pastebėjo ant suoliuko sėdinčius tris jaunuolius, kurių elgesys jiems sukėlė įtarimų. Atlikus dalinę asmenų apžiūrą, įvairiose vietose – krepšyje, kuprinėje, rankinėje – buvo rasta apie pora dešimčių maišelių su augalinės kilmės baltos spalvos milteliais ir mėlyna tablete.

Paaiškėjo, jog tai vasarą laikinai padirbėti į Neringą atvykę 22 ir 20 metų vaikinai. Jis uždaryti į areštinę.

Ten pat pateko ir dar vienas 22 metų vaikinas, sulaikytas Klaipėdoje.

Įtarimų pareigūnams sukėlė tuoj po vidurnakčio prie Sportininkų g. stovėjusio automobilio pastebėti du vyrai. Priėjus prie jų, vienas ant žemės numetė lankstinuką su augalinės kilmės greičiausiai narkotine medžiaga. Jis irgi naktį praleido areštinėje.

Dėl šių faktų policija pradėjo ikiteisminius tyrimus. Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, neturinti tikslo jų platinti, vaikinams gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.


  2020-07-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt