P0

Regionas

Gargždų gimtadienio proga – automobilių paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-03


Asociacija „Garažo raktai“ šiais metais mini savo veiklos penkmetį.

Todėl rugpjūčio 22 d. Gargždų 767- ojo gimtadienio proga klubo nariai stengiasi suburti visus draugus, bendraminčius automobilininkus į parodą mieste po atviru dangumi ir taip paminėti ne tik savo asociacijos sukaktį, bet tuo pačiu pagerbti ir svarbią miesto istorijos datą.

„Pasibaigus karantinui svarstėme įvairius variantus, kaip galėtume įprasminti asociacijos pirmojo veiklos penkmečio rezultatus. Tad gavę pasiūlymą iš Klaipėdos rajono savivaldybės mero Broniaus Markausko prisidėti prie Gargždų gimtadienio organizavimo surengiant automobilių parodą nedvejodami sutikome. Manome, kad mums garbė atstovauti gimtajam miestui. Prie Minijos krantų prisiglaudusius gražius Gargždus norime parodyti ir savo kolegoms iš visos Lietuvos. Tuo labiau, kad Gargždai garsėja automobilių sporto tradicijomis,” – pranešime spaudai cituojamas asociacijos „Garažo raktai“ vadovas Linas Petrauskas.

„Garažo raktai“ kviečia rugpjūčio 22 d. pačioje Gargždų širdyje, Savivaldybės aikštėje, 12 val. susirinkti technikos mėgėjus iš visos Lietuvos parodyti, kokius įdomius, retus, senus, patobulintus, ruoštus sportui, bet ne visuomet gatvėje sutinkamus automobilius ar motociklus jie turi.

Parodoje dalyvavimas bus nemokamas tiek dalyviams, tiek žiūrovams. Organizatoriai labai prašo iš anksto registruotis el. paštu garazoraktai@gmail.com. Būtina nurodyti dalyvio vardą, pavardę, automobilio modelį, markę, valstybinius numerius, kontaktinį telefoną ir vietovę, iš kurios atvykstama.

Programoje laukia įvairūs Klaipėdos rajono savivaldybės ir asociacijos „Garažo raktai“ įsteigti apdovanojimai ir prizai skirtingose klasėse. Po parodos visi dalyviai ir žiūrovai bus pakviesti mėgautis Gargždų miesto gimtadienio šventės koncertais nuostabiame Minijos slėnyje.

Norintys dalyvauti parodoje kviečiami susisiekti el.paštu garazoraktai@gmail.com arba „Facebook” paskyroje „Garažo raktai”.


  2020-08-03

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt