P0

Vasara

Klaipėdos paplūdimiuose maudytis galima (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-13


Ketvirtadienį po pietų „Klaipėdos paplūdimiai” savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė džiugią naujieną –  vanduo Baltijos jūroje ties Klaipėda yra švarus, jame maudytis galima.

Abejonių dėl maudynių jūroje buvo kilę po sekmadienį Klaipėdos uoste įvykusios avarijos. Aplinkos apsaugos agentūra paskelbė, jog jos metu į uosto akvatoriją buvo išsiliejęs dyzelinas. Avarijos pasekmės baigtos likviduoti šį antradienį.

Po avarijos buvo atlikti Baltijos priekrantės vandens tyrimai, kurių rezultatų sulaukta ketvirtadienį. Jie patvirtino, jog jokios taršos Klaipėdos paplūdimuose nėra ir juose maudytis galima.


2020-08-13

Vienas komentaras apie “Klaipėdos paplūdimiuose maudytis galima”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt