P0

Kriminalai ir nelaimės

Policijos perspėjimai senjorams – nė motais

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-08-15


Nespėjo policija eilinį kartą įspėti senjorų nepasitikėti svetimų žmonių skambučiais ir jiems neatidavinėti savo santaupų, kaip ant to paties grėblio vėl užlipo dar dvi garbaus amžiaus klaipėdietės.

Penktadienį į pareigūnus kreipėsi 84 metų moteris iš Pušyno g. Ji pranešė apie 13.50 val. į namų fiksuoto ryšio telefoną sulaukusi vyro skambučio. Jis prisistatė namus administruojančios bendrovės darbuotoju ir aiškino, kad pensiją senjorė galėjo gauti netikrais pinigais, todėl juos reikia patikrinti. Apie 14.25 val. į namus atėjo nepažįstamas vyras, paėmė iš moters 680 eurų ir pasišalino.

Tokia pat sukčiavimo schema tą pačią dieną 16 val. buvo panaudota ir Taikos pr., paskambinus čia gyvenančiai 89 metų senjorei. Apie 17.30 val. į namus atėjusiam ir policijos pareigūnu prisistačiusiam vyrui moteris „patikrinti” atidavė visus savo turėtus 2200 eurų.

Abiem atvejais policijoje pradėti tyrimai dėl sukčiavimo.


2020-08-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt