P0

Miestas

In memoriam Asta Kosaitė-Strumilienė (3)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-11


Lietuvininkų bendrija „Mažoji Lietuva“ su liūdesiu praneša, kad Klaipėdoje po sunkios ligos mirė aktyvi bendrijos narė, buvusi jos sekretorė Asta Kosaitė-Strumilienė. Velionė dirbo Eduardo Balsio menų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja, vėliau projektų vadove, auklėtoja, buvo ilgametė etnografinio ansamblio „Kuršių ainiai“ narė.

Kraštietės paveikslas – mūsų akyse, Jos darbai – mūsų širdyse. Begalinis nuoširdumas, meilė tėvonijų kraštui lydėjo visus darbus, pareigas, savanoriškai prisiimtus visuomeninius įsipareigojimus.

Visur jos buvo pilna, atlikta daug darbų, daug džiaugsmo patirta, o svarbiausia – pasidalinta, bet klastinga liga nebeleido ilgiau jų tęsti, nors iki paskutinės dienos buvo tikima, einama į priekį.

Šviesus atminimas pasilieka šeimos ir artimųjų, o taip pat bendražygių širdyse. Ir Klaipėdoje, ir krašte, ir Lietuvoje, ir Latvijoje.

Atsisveikinimas su velione – Šv. Mišios – rugsėjo 12 d., šeštadienį, 9 val. Kristaus Karaliaus bažnyčioje, Bokštų g. 10, Klaipėda, šarvojama „Amžiaus vartuose“ (Priestočio g. 7), laidojama sekmadienį, rugsėjo 13 d. 13 val. Priekulėje Elniškės liuteronų kapinėse.

Užuojautos žodžiai ir rudenio gėlės pridengs netekties gėlą – nuoširdi užuojauta Astos šeimai, artimųjų ratui, bendražygiams E. Balsio menų gimnazijoje, „Kuršių ainiuose“, Lietuvininkų bendrijoje, visur kur ėjo, džiaugėsi ir džiugino mūsų visų Asta.


  2020-09-11

  3 komentarai “In memoriam Asta Kosaitė-Strumilienė”

  1. AvatarNina (IP: 88.119.112.70)

   Išėjo nuostabus Žmogus. Skaudu…

  2. AvatarAnonimas (IP: 90.137.49.78)

   Labai mielas žmogutis..Skaudu begalo tokios netektis.. Stiprybės artimiesiem..

  3. Avataružuojauta (IP: 83.171.17.102)

   pažinojau, tikrai labai gaila tokių žmonių praradimų…

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt