P0

Kriminalai ir nelaimės

Taranavo policijos automobilį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-13


Per sekmadienį automagistralėje įvykusią avariją, susidūrus trims automobiliams, nukentėjo trys žmonės.

Apie 13 val., automagistralės Klaipėdos rajono atkarpoje netoli Gargždų į policijos tarnybinį automobilį atsitrenkė autobusiukas „Citroen Jumper“. Nuo smūgio policijos automobilis atsitrenkė į anksčiau pareigūnų sustabdytą „Audi”.

Įvykio metu tarnybinio automobilio „VW Transporter“ sulaikymo patalpoje buvo neblaivus (1,4 prom.) ir neturintis vairuotojo pažymėjimo 32-iejų vairuotojas, kuriam pareigūnas tuo metu rašė protokolą. Dėl avarijos nukentėjo 28 metų policijos tyrėjas. Įvykio metu nukentėjo tarnybinio automobilio salone buvę pareigūnai: 28-erių policininkas dėl politraumos traumos paguldytas į ligoninę, o 24-erių jo kolegė dėl galvos sumušimo, kaklo patempimo, suteikus pagalbą ligoninėje išleista gydytis ambulatoriškai. Taip pat įvykio metu nukentėjo į policijos automobilį atsitrenkęs automobilio „Citroen Jumper“ vairuotojas, kuris dėl sužalojimų išvežtas į ligoninę.

Ugniagesiai gelbėtojai iš sudaužyto tarnybinio automobilio „VW Transporter“ išlaisvino sulaikytąjį, kuriam medikų pagalbos neprireikė. Jis perduotas kitiems policijos pareigūnams.

Panaši avarija beveik toje pačioje vietoje įvyko balandžio pabaigoje, kai į stovintį policijos automobilį „Scoda Octavia” rėžėsi „VW CC”. Tada buvo sužaloti 4 žmonės.


  2020-09-13

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt