P0

Miestas

Vėl renka veikliausius Klaipėdos jaunimo atstovus

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-18


Šiemet, kaip ir kasmet, Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos jaunimo organizacijų asociacija „Apskritasis stalas“ organizuoja Klaipėdos jaunimo apdovanojimus. Šios iniciatyvos tikslas – tinkamai įvertinti jaunus žmones, kurie dirba bendram miesto labui.

Klaipėdos jaunimo apdovanojimai – tai unikali galimybė ne tik tinkamai įvertinti jaunimo nuveiktus darbus ir jų pastangas, bet ir paskatinti Klaipėdos jaunimą prisidėti prie vietinės visuomenės nuolatinio puoselėjimo ir tobulinimo.

Norintys pateikti kandidatus į vieną ar kelias pozicijas turi daug pasirinkimų– nominacijų sąrašas itin platus.

Šiemet Klaipėdos jaunimo apdovanojimams pretendentus galima siūlyti net trylikoje skirtingų nominacijų: „Metų savanoris“, „Metų jaunimo organizacija“, „Metų jaunimo projektas“, „Metų jaunimo ambasadorius“, „Metų jaunimo partneris“, „Metų pilietiškiausia organizacija“, „Metų prisikėlimas“, „Metų jaunimo lyderis“, „Metų nugalėtojas“, „Metų aktyviausia jauna šeima“, „Metų jaunasis verslininkas“ ar pačių klaipėdiečių pasiūlytoje nominacijoje.

Klaipėdos jaunimo apdovanojimų organizatoriai skatina atsakingai ir aktyviai teikti kandidatus kiekvienai nominacijai užpildant anketą iki spalio 12 d.


2020-09-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt