P0

Kriminalai ir nelaimės

Senoliai sukčiams jau atiduoda ir banko korteles

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-21


Ne visi senoliai namuose laiko dideles grynųjų pinigų sumas, bet ir tais atvejais sukčiai nepasimeta.

Sekmadienį į Klaipėdos policiją kreipėsi 80-metė moteris, kuri nurodė, jog apie 12 val. jos laidiniu telefonu į namus Šiaulių g. paskambinęs asmuo prisistatė Klaipėdos miesto savivaldybės darbuotoju. Jis paaiškino, jog reikia patikrinti pinigus, ar jie nėra padirbti.

Senolei pasakius, kad grynaisiais ji turi tik 20 eurų, atvykęs nepažįstamas asmuo paėmė pinigus ir banko kortelę. Paaiškinęs, kad patikrins ir netrukus grąžins, vyras pasišalino.

Dar kitokia situacija su banko sąskaita nutiko 52 metų moteriai. Šeštadienį ji pastebėjo, kad iš jos banko sąskaitos buvo padaryti 22 atsiskaitymo mokėjimai internetinėje parduotuvėje, nors, moters teigimu, ji tos internetinės parduotuvės paslaugomis nesinaudoja. Iš moters banko sąskaitos dingo 352 eurai.

Pirmuoju atveju policija pradėjo tyrimą dėl sukčiavimo, antruoju – dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo.


  2020-09-21

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt