P0

Regionas

Būtingėje ugniagesiai surengė pratybas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-23


Antradienį Mažeikių objektinė priešgaisrinė gelbėjimo valdyba akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ vamzdynų ir terminalo operacijų padalinyje Būtingėje surengė praktinius užsiėmimus.

Jų mastą gerokai pakoregavo COVID-19 pandemija – dėl jos buvo atsisakyta Klaipėdos, Kretingos, Gargždų ir Palangos priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų pajėgų bei kolegų iš Lenkijos dalyvavimo. Užsiėmimų metu imituotas naftos rezervuaro gaisras.

„Su turimomis pajėgomis įvykdėme visas numatytas užduotis. Žinoma, realybė gali būti kitokia, bet pratybos, imituojant realų įvykį ir veiksmus, padeda įgyti vertingos patirties visiems dalyviams“, – apie surengtus užsiėmimus sakė Mažeikių OPGV viršininkas Egidijus Raila.

Šie užsiėmimai buvo skirti tobulinti ugniagesių gelbėtojų pasirengimą likviduoti ekstremaliuosius įvykius  „ORLEN Lietuva“ teritorijoje, sustiprinti bendradarbiavimą su Būtingės terminalo personalu, veiksmų koordinavimą su pagalbinėmis tarnybomis, patikrinti gesinimo įrangą, gaisrinio vandentiekio ir gaisrų gesinimo techniką ir įrangą bei jos galimybes.


  2020-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt