P0

Kriminalai ir nelaimės

Sulaikytas klaipėdietis, laikęs didelį kiekį šaudmenų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-09-23


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato kriminalistai kartu su policijos tyrėjais su įkalčiais sulaikė asmenį, kuris įtariamas neteisėtai disponavęs šaudmenimis.

Buvo gauta informacija, kad vienos Klaipėdos įmonės, kurioje teikiamos įvairios metalo apdorojimo paslaugos, savininkas neteisėtai laiko šaudmenimis bei šaunamuosiuosius ginklus.

Rugpjūčio mėn. Minijos g. uostamiesčio pareigūnai sulaikė 25 m. amžiaus anksčiau neteistą šios įmonės savininką. Tą pačią dieną atlikus kratą asmens naudojamame automobilyje rastas 31 šovinys „7,65 Browning“ bei 2 tūtelės.

Tęsiant tyrimo veiksmus kratos metu pastarojo gyvenamojoje vietoje Klaipėdoje, Naikupės g., rastas deaktyvuotas automatas „AKS 74U“ su dėtuve bei daiktas, panašus į minos korpusą su sprogstamosios medžiagos pėdsakais. Rasti objektai perduoti tirti ekspertams.

Įtariamajam anksčiau buvo išduotas leidimas „C“ kategorijos šaunamiesiems ginklams ir jo vardu registruotas dujinis pistoletas. Sulaikytasis nurodė, kad pastarąjį yra praradęs.

Įtariamasis buvo uždarytas į areštinę, jam paskirta kardomoji priemonė – suėmimas, kuri vėliau pakeista į rašytinį pasižadėjimą neišvykti bei įpareigojimą periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apylinkės prokuratūra.


  2020-09-23

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt