P0

Mums rašo

Klaipėdos moterys – moterims

Atvira Klaipėda

Brigita Barkauskaitė
2020-09-29


Kviečiame uostamiesčio gyventojas įsitraukti į mūsų iniciatyvą „Klaipėdos moterys moterims“ ir neatlygintinai pasidalinti savo gabumais su kitomis klaipėdietėmis.

Aš, Brigita, su kolegėmis Aušra ir Loreta kviečiame klaipėdietes į nemokamą dviejų mėnesių trukmės projektą, kurio metu moterys du kartus per savaitę intensyviai sportuos Kangoo Jumps treniruotėse, bendraus su dietistais ir laikysis individualių mitybos planų. Taip pat sutartu laiku fotografuosis, taip įamžinant vykstančius kūno pokyčius.

Šios iniciatyvos esmė – skleisti moterišką grožį ir dalytis gėriu, t.y. be atlygio dalytis savo gabumais su kitomis klaipėdietėmis. Rodome pavyzdį ir kviečiame moteris jungtis prie iniciatyvos #Klaipedosmoterysmoterims! Jei jūs esate savo srities profesionalė – pasidalykite savo gabumais su kitomis moterimis.

Registracija į projektą – čia. 

Daugiau informacijos tel. 8 66 339 925, el. p. laiskas.brigitai@gmail.com, ausrasunn@gmail.com, norvaisaite.loreta@gmail.com


  2020-09-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt