P0

Kriminalai ir nelaimės

Už pareigūnų garbę ir orumą pažeminusį įrašą – 90 eurų bauda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-01


Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmai administracinio nusižengimo byloje priėmė nutarimą, kuriuo 28 metų Klaipėdos rajono gyventoją pripažino kaltu ir už policijos pareigūnų įžeidimą jam skyrė 90 eurų baudą.

Šis vyras liepos 10 d. internete po vienos socialinės grupės paskyroje paskelbtu viešu įrašu su policijos specialiaisiais ženklais nepaženklinto automobilio fotonuotrauka viešuose komentaruose policijos pareigūnus įžeidinėjo necenzūriniais ir juos žeminančiais žodžiais, taip pažemindamas jų garbę ir orumą.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos pareigūnai įspėja, kad internete, socialiniuose tinkluose viešinami įrašai yra nuolat stebimi, o policijos garbę ir orumą įžeidžiančių ar žeminančių komentarų autoriai nustatinėjami ir traukiami atsakomybėn.


  2020-10-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt