P0

Miestas

Klaipėdiečiui sėkmę loterijoje atnešė paties pasirinkti skaičiai

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-09


Didžiausių prizų loterijos Lietuvoje „Eurojackpot“ laimėjimai stebina ir toliau. Pirmąjį spalio penktadienį rekordinę sumą – 697 297 eurų – laimėjo žaidėjas iš Klaipėdos, kuris pagerino rugpjūtį žaidėjo iš Elektrėnų pasiektą 585 793 eurų laimėjimą. Abu šiuos laimėjimus atnešė bilietai, pirkti su asmeniniais laimingais skaičiais.

„Manau, jog mano laimėjimas yra puikus pavyzdys, kaip progoms pirkti loterijos bilietai gali atnešti tokius didelius laimėjimus, kad net sunku suvokti“, – taip pokalbį pradėjo Robertas, šią savaitę iš Klaipėdos atvažiavęs į Vilnių atsiimti rekordinio loterijos „Eurojackpot“ laimėjimo.

Robertui atiteko 5+1 „Eurojackpot“ kategorijos prizas, laimimas atspėjus 5 pagrindinius ir 1 papildomą skaičių iš 2 galimų. Šį kartą 2 091 084 eurų sumą lygiomis dalimis pasidalino trys žaidėjai – lietuvis, vokietis ir vengras.

Laimėjimui dar daugiau netikėtumo bei emocijų suteikia ir tai, kad Robertas šeštadienį žiūrėjo „Eurojackpot“ laidos transliaciją, tačiau tik po kurio laiko suprato, kaip jam pasisekė.

„Loterijos bilietus perku artėjant artimųjų gimtadieniams, su kuriais susijusius skaičius ir pasirenku biliete. Šeštadienį žiūrėjau laidos transliaciją, užsirašiau iškritusius skaičius, bet tik po kurio laiko supratau, kad dalis jų sutapo su mano pasirinktais laimingais skaičiais. Rodos, visada svajojau laimėti, o kai svajonė išsipildė, negaliu tuo patikėti“, – teigė Robertas.

Vyras sakė, kad dar nežino, kaip išleis beveik 700 000 eurų laimėjimą. Svarbiausia – sumą investuoti taip, kad laimėjimu galėtų džiaugtis dar ilgai.

Išgirdęs klausimą, kodėl žaidžia būtent „Eurojackpot“, Robertas sakė, kad jam labiausiai patinka galimybė įsigijus bilietą už 2 eurus laimėti iki 90 milijonų eurų.

„Lietuviai dar nelaimėjo didžiausio galimo „Eurojackpot“ prizo, bet tikiu, kad sunkiai suprantamo dydžio laimėjimai visai čia pat. Jau vien mano laimėjimas milžiniškas. Žinau, kad vasarą Palangoje ir Elektrėnuose buvo laimėtos didžiulės sumos, taip pat 5+1 prizai. Tikiuosi, kad ir šių žaidėjų, ir mano sėkmė įkvėps ir kitus žaidėjus“, – sakė laimėtojas.


  2020-10-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt