P0

Koronavirusas, Svarbu

Klaipėdos apskrityje – 12 naujų koronaviruso atvejų, trys siejami su UAB „Danės perlas” (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-13


Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą, pirmadienį, Lietuvoje patvirtinta 118 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejų, 12 jų – Klaipėdos apskrityje.

Trys infekcijos atvejai, vakar registruoti Klaipėdos apskrityje, siejami su UAB „Danės perlas“. Asmenys yra darbuotojai. Informuojama,  kad su šiuo protrūkiu yra susiję penki COVID-19 atvejai.

48 atvejai registruoti Vilniaus, 36 – Kauno, 14 – Šiaulių, 12 – Klaipėdos, 4 – Telšių, 3 -Marijampolės bei vienas – Panevėžio apskrityse.

Po kontakto su asmenimis, kuriems patvirtintas koronavirusas, epidemiologų vertinimu, užsikrėtė 81 asmuo. Be to, per praėjusią parą registruoti du įvežtiniai atvejai – po vieną iš Baltarusijos ir Norvegijos. 35 asmenų užsikrėtimo aplinkybių specialistams nustatyti nepavyko.

Lietuvoje – dar trys mirtys nuo koronaviruso

NVSC praneša, kad praėjusią parą iš gydymo įstaigų gauta informacija apie tris mirtis nuo koronaviruso – dvi registruotos Šiaulių apskrityje, viena – Kauno apskrityje. Šiuo metu infekcija yra pasiglemžusi 106 gyvybes.

Du mirusieji priklausė 80-89 metų amžiaus grupei, turėjo lėtinių susirgimų. Trečiasis priklausė 70-79 metų amžiaus grupei ir taip pat turėjo lėtinių susirgimų.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 6366 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 3386 asmenys, 118 jų – Klaipėdoje, 2842 – pasveiko.


  2020-10-13

  Vienas komentaras apie “Klaipėdos apskrityje – 12 naujų koronaviruso atvejų, trys siejami su UAB „Danės perlas””

  1. AvatarDovilė (IP: 90.138.145.69)

   Tai mirė su korona ar nuo koronos? Kaip sako užsienio patologai, beveik visos mirtys nuo koronos yra mirtys nuo kitų rimtų ligų, o korona tik katalizatorius.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt