P0

Kriminalai ir nelaimės

Stotelės niokotoją sulaikė pilietiškas praeivis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2020-10-17


Penktadienį Paryžiaus Komunos g. Klaipėdoje siautėjo ir vagys, ir vandalai.

Anksti ryte apie 6.40 val. policijai pranešta, jog prieš valandą saugos tarnybos darbuotojai, stebėdami vaizdus iš vaizdo kamerų, pamatė, kaip iš teritorijos Paryžiaus Komunos g. vyras neša pastolius. Atvykę pareigūnai aptiko žolyne numestus pastolius ir pastolių skydą. Įvykio aplinkybės tiriamos.

Tuo metu po pietų, apie 16.05 val. pranešta, jog toje pačioje gatvėje agresyvus vyras spardo ir gadina autobusų stotelės paviljoną. Jį sulaikė pats apie įvykį pareigūnams pranešęs pilietiškas klaipėdietis.

Atvykę pareigūnai nustatė, jog stotelę gadino 44 metų vyras. Jį pareigūnai išsivežė į areštinę. Vyrui teks atsakyti dėl viešosios tvarkos pažeidimo.


2020-10-17

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt