P0

Spyglys

Verslas lietuviškai*

Spyglys
2020-11-17


Spyglys irgi, kad ir kaip būtų keista, kartais naudojasi el. prekybos paslaugomis.

Viena populiariausių lietuviškų internetinių parduotuvių kelias dienas iš eilės atakavo Spyglį žinutėmis, primindama, kad tik jis, gink Dieve, nepamirštų iki atitinkamos datos panaudoti nuo neatmenamų laikų sukauptos 4 eurų nuolaidos.

Neapsikentęs atakų, Spyglys sau artėjančių švenčių proga nusprendė įsigyti daiktą už 17.50 eurų, tačiau to padaryti jam paslaugioji internetinė parduotuvė neleido: bemat iššoko „draugiškas” įrašas – minimalus prekių krepšelio turinys privalo siekti 18 eurų ir siūlymas įsigyti kitą, „trūkstamą”, daiktą.

O pabandžius nusipirkti jau kitą, kur kas brangesnę, beveik 30 eurų kainuojančią prekę, nuolaidos taikymo nuorodos Spyglys, deja, kad ir kaip stengėsi, bet niekur taip ir nesurado…

Tad Kalėdų proga jis nusprendė tuos 4 eurus paaukoti lietuviškojo internetinio verslo rykliams…

*Spyglio rubrikos nerekomenduojama skaityti susipykusiems su humoro jausmu ar stokojantiems fantazijos, nes nieko rimto čia tikrai nerasite, Spyglio humoras iš viso yra sunkiai suprantamas, juodas ir kandus. Rimtų dalykų ieškokite visose kitose „Atviros Klaipėdos” rubrikose.


  2020-11-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt